SMBJ64CA
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SMBJ64CA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SMBJ64CA
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 64V 103V DO214AA
Φύλλα δεδομένων: 1.SMBJ64CA.pdf2.SMBJ64CA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMBJ64CA
Αριθμός εξαρτήματος SMBJ64CA Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή TVS DIODE 64V 103V DO214AA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 369122 pcs Φύλλο δεδομένων 1.SMBJ64CA.pdf2.SMBJ64CA.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 64V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 103V
Τάση - Ανάλυση (Min) 71.1V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AA (SMB) Σειρά SMBJ
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AA, SMB
Αλλα ονόματα SMBJ64CAFS
SMBJ64CAFS-ND
SMBJ64CAFSTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 5.8A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 Αριθμός μέρους βάσης SMBJ64
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SMBJ64CA
SMBJ64CA
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Περιγραφή: TVS DIODE 64V 103V SMB
Σε απόθεμα: 415040 pcs
Κατεβάστε: SMBJ64CA.pdf
RFQ
SMBJ64CA-13
SMBJ64CA-13
Κατασκευαστές: Diodes Incorporated
Κατεβάστε: SMBJ64CA-13.pdf
RFQ
SMBJ64CA M4G
SMBJ64CA M4G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Κατεβάστε: SMBJ64CA M4G.pdf
SMBJ64AHE3/52
SMBJ64AHE3/52
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Κατεβάστε: SMBJ64AHE3/52.pdf
SMBJ64CA R5G
SMBJ64CA R5G
Κατεβάστε: SMBJ64CA R5G.pdf
SMBJ64AHM4G
SMBJ64AHM4G
Κατεβάστε: SMBJ64AHM4G.pdf
SMBJ64AHE3/5B
SMBJ64AHE3/5B
Κατεβάστε: SMBJ64AHE3/5B.pdf
SMBJ64CA-13-F
SMBJ64CA-13-F
Κατεβάστε: SMBJ64CA-13-F.pdf
SMBJ64C
SMBJ64C
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή: TVS DIODE 64V 108.15V DO214AA
Κατεβάστε: SMBJ64C.pdf
SMBJ64CA
SMBJ64CA
Κατασκευαστές: Littelfuse Inc.
Περιγραφή: TVS DIODE 64VWM 103VC SMB
Κατεβάστε: SMBJ64CA.pdf
SMBJ64AHR5G
SMBJ64AHR5G