SMBJ58CA
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SMBJ58CA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SMBJ58CA
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 58V 93.6V DO214AA
Φύλλα δεδομένων: 1.SMBJ58CA.pdf2.SMBJ58CA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMBJ58CA
Αριθμός εξαρτήματος SMBJ58CA Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή TVS DIODE 58V 93.6V DO214AA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 378024 pcs Φύλλο δεδομένων 1.SMBJ58CA.pdf2.SMBJ58CA.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 58V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 93.6V
Τάση - Ανάλυση (Min) 64.4V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AA (SMB) Σειρά SMBJ
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση DO-214AA, SMB
Αλλα ονόματα SMBJ58CAFSDKR Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 6.4A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 Αριθμός μέρους βάσης SMBJ58
εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
SMBJ58CA
SMBJ58CA
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Περιγραφή: TVS DIODE 58V 93.6V SMB
Σε απόθεμα: 445669 pcs
Κατεβάστε: SMBJ58CA.pdf
RFQ
SMBJ58CA-13
SMBJ58CA-13
Κατασκευαστές: Diodes Incorporated
Κατεβάστε: SMBJ58CA-13.pdf
RFQ
SMBJ58CA-E3/52
SMBJ58CA-E3/52
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Κατεβάστε: SMBJ58CA-E3/52.pdf
SMBJ58C-E3/5B
SMBJ58C-E3/5B
Περιγραφή: TVS DIODE 58V 103V DO214AA
Κατεβάστε: SMBJ58C-E3/5B.pdf
SMBJ58CA R5G
SMBJ58CA R5G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Κατεβάστε: SMBJ58CA R5G.pdf
SMBJ58CA-13-F
SMBJ58CA-13-F
Κατεβάστε: SMBJ58CA-13-F.pdf
SMBJ58C
SMBJ58C
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή: TVS DIODE 58V 98.28V DO214AA
Κατεβάστε: SMBJ58C.pdf
SMBJ58C-E3/52
SMBJ58C-E3/52
Κατεβάστε: SMBJ58C-E3/52.pdf
SMBJ58CA M4G
SMBJ58CA M4G
Κατεβάστε: SMBJ58CA M4G.pdf
SMBJ58CA-E3/5B
SMBJ58CA-E3/5B
Κατεβάστε: SMBJ58CA-E3/5B.pdf
SMBJ58ATR
SMBJ58ATR
Κατασκευαστές: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Κατεβάστε: SMBJ58ATR.pdf
SMBJ58CA
SMBJ58CA
Κατεβάστε: SMBJ58CA.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών