SMBJ48CA
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SMBJ48CA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SMBJ48CA
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 48V 77.4V DO214AA
Φύλλα δεδομένων: 1.SMBJ48CA.pdf2.SMBJ48CA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMBJ48CA
Αριθμός εξαρτήματος SMBJ48CA Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή TVS DIODE 48V 77.4V DO214AA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 333977 pcs Φύλλο δεδομένων 1.SMBJ48CA.pdf2.SMBJ48CA.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 48V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 77.4V
Τάση - Ανάλυση (Min) 53.3V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AA (SMB) Σειρά SMBJ
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AA, SMB
Αλλα ονόματα SMBJ48CAFSCT Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 7.8A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -