SMBJ40CA
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SMBJ40CA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SMBJ40CA
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 40V 64.5V DO214AA
Φύλλα δεδομένων: 1.SMBJ40CA.pdf2.SMBJ40CA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMBJ40CA
Αριθμός εξαρτήματος SMBJ40CA Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή TVS DIODE 40V 64.5V DO214AA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 498965 pcs Φύλλο δεδομένων 1.SMBJ40CA.pdf2.SMBJ40CA.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 40V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 64.5V
Τάση - Ανάλυση (Min) 44.4V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AA (SMB) Σειρά SMBJ
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AA, SMB
Αλλα ονόματα SMBJ40CAFS
SMBJ40CAFS-ND
SMBJ40CAFSTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 9.3A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 Αριθμός μέρους βάσης SMBJ40
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SMBJ40CA-13-F
SMBJ40CA-13-F
Κατασκευαστές: Diodes Incorporated
Περιγραφή: TVS DIODE 40V 64.5V SMB
Κατεβάστε: SMBJ40CA-13-F.pdf
RFQ
SMBJ40C-E3/52
SMBJ40C-E3/52
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή: TVS DIODE 40V 71.4V DO214AA
Κατεβάστε: SMBJ40C-E3/52.pdf
RFQ
SMBJ40C
SMBJ40C
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή: TVS DIODE 40V 67.73V DO214AA
Κατεβάστε: SMBJ40C.pdf
SMBJ40ATR
SMBJ40ATR
Κατασκευαστές: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Κατεβάστε: SMBJ40ATR.pdf
SMBJ40AHR5G
SMBJ40AHR5G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Κατεβάστε: SMBJ40AHR5G.pdf
SMBJ40CA-13
SMBJ40CA-13
Κατεβάστε: SMBJ40CA-13.pdf
SMBJ40C-E3/5B
SMBJ40C-E3/5B
Κατεβάστε: SMBJ40C-E3/5B.pdf
SMBJ40CA
SMBJ40CA
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Κατεβάστε: SMBJ40CA.pdf
SMBJ40AHM4G
SMBJ40AHM4G
Κατεβάστε: SMBJ40AHM4G.pdf
SMBJ40CA
SMBJ40CA
Κατεβάστε: SMBJ40CA.pdf
SMBJ40CA M4G
SMBJ40CA M4G
Κατεβάστε: SMBJ40CA M4G.pdf
SMBJ40CA R5G
SMBJ40CA R5G
Κατεβάστε: SMBJ40CA R5G.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών