SMBJ33CA
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SMBJ33CA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SMBJ33CA
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 33V 53.3V DO214AA
Φύλλα δεδομένων: 1.SMBJ33CA.pdf2.SMBJ33CA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMBJ33CA
Αριθμός εξαρτήματος SMBJ33CA Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή TVS DIODE 33V 53.3V DO214AA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 536964 pcs Φύλλο δεδομένων 1.SMBJ33CA.pdf2.SMBJ33CA.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 33V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 53.3V
Τάση - Ανάλυση (Min) 36.7V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AA (SMB) Σειρά SMBJ
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AA, SMB
Αλλα ονόματα SMBJ33CAFSTR Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 11.3A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 Αριθμός μέρους βάσης SMBJ33
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SMBJ33CA
SMBJ33CA
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Κατεβάστε: SMBJ33CA.pdf
RFQ
SMBJ33CA
SMBJ33CA
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Περιγραφή: TVS DIODE 33V 53.3V SMB