SMBJ18CA
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SMBJ18CA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SMBJ18CA
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 18V 29.2V DO214AA
Φύλλα δεδομένων: 1.SMBJ18CA.pdf2.SMBJ18CA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMBJ18CA
Αριθμός εξαρτήματος SMBJ18CA Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή TVS DIODE 18V 29.2V DO214AA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 439030 pcs Φύλλο δεδομένων 1.SMBJ18CA.pdf2.SMBJ18CA.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 18V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 29.2V
Τάση - Ανάλυση (Min) 20V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AA (SMB) Σειρά SMBJ
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AA, SMB
Αλλα ονόματα SMBJ18CA-ND
SMBJ18CAFSTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 20.5A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 Αριθμός μέρους βάσης SMBJ18
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SMBJ18CA M4G
SMBJ18CA M4G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Κατεβάστε: SMBJ18CA M4G.pdf
RFQ
SMBJ18AHM4G
SMBJ18AHM4G
Κατεβάστε: SMBJ18AHM4G.pdf
RFQ
SMBJ18CA
SMBJ18CA
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Κατεβάστε: SMBJ18CA.pdf
SMBJ18CA
SMBJ18CA
Κατασκευαστές: AVX Corporation
Περιγραφή: TVS DIODE 18V 29.2V SMB
Κατεβάστε: SMBJ18CA.pdf
SMBJ18CA R5G
SMBJ18CA R5G
Κατεβάστε: SMBJ18CA R5G.pdf
SMBJ18C-E3/52
SMBJ18C-E3/52
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή: TVS DIODE 18V 32.2V DO214AA
Κατεβάστε: SMBJ18C-E3/52.pdf
SMBJ18CA-13
SMBJ18CA-13
Κατασκευαστές: Diodes Incorporated
Κατεβάστε: SMBJ18CA-13.pdf
SMBJ18CA
SMBJ18CA
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Κατεβάστε: SMBJ18CA.pdf
SMBJ18C
SMBJ18C
Περιγραφή: TVS DIODE 18V 30.66V DO214AA