SMBJ15CA
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SMBJ15CA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SMBJ15CA
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 15V 24.4V DO214AA
Φύλλα δεδομένων: 1.SMBJ15CA.pdf2.SMBJ15CA.pdf3.SMBJ15CA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMBJ15CA
Αριθμός εξαρτήματος SMBJ15CA Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή TVS DIODE 15V 24.4V DO214AA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 424887 pcs Φύλλο δεδομένων 1.SMBJ15CA.pdf2.SMBJ15CA.pdf3.SMBJ15CA.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 15V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 24.4V
Τάση - Ανάλυση (Min) 16.7V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AA (SMB) Σειρά SMBJ
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AA, SMB
Αλλα ονόματα SMBJ15CA-ND
SMBJ15CAFSTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 24.6A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 Αριθμός μέρους βάσης SMBJ15
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SMBJ15C-E3/52
SMBJ15C-E3/52
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή: TVS DIODE 15V 26.9V DO214AA
Κατεβάστε: SMBJ15C-E3/52.pdf
RFQ
SMBJ15CA-E3/1
SMBJ15CA-E3/1
Κατεβάστε: SMBJ15CA-E3/1.pdf
RFQ
SMBJ15C-E3/5B
SMBJ15C-E3/5B
Κατεβάστε: SMBJ15C-E3/5B.pdf
SMBJ15CA
SMBJ15CA
Κατασκευαστές: Microsemi
Κατεβάστε: SMBJ15CA.pdf
SMBJ15CA R5G
SMBJ15CA R5G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Κατεβάστε: SMBJ15CA R5G.pdf
SMBJ15CA-E3/52
SMBJ15CA-E3/52
Κατεβάστε: SMBJ15CA-E3/52.pdf
SMBJ15CA
SMBJ15CA
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Περιγραφή: TVS DIODE 15V 24.4V SMB
Κατεβάστε: SMBJ15CA.pdf
SMBJ15CA M4G
SMBJ15CA M4G
Κατεβάστε: SMBJ15CA M4G.pdf
SMBJ15CA
SMBJ15CA
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Κατεβάστε: SMBJ15CA.pdf
SMBJ15CA-13
SMBJ15CA-13
Κατασκευαστές: Diodes Incorporated
Κατεβάστε: SMBJ15CA-13.pdf
SMBJ15C
SMBJ15C
Περιγραφή: TVS DIODE 15V 25.62V DO214AA
Κατεβάστε: SMBJ15C.pdf
SMBJ15CA-13-F
SMBJ15CA-13-F
Κατεβάστε: SMBJ15CA-13-F.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών