SMBJ13CA
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SMBJ13CA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SMBJ13CA
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 13V 21.5V DO214AA
Φύλλα δεδομένων: 1.SMBJ13CA.pdf2.SMBJ13CA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMBJ13CA
Αριθμός εξαρτήματος SMBJ13CA Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή TVS DIODE 13V 21.5V DO214AA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 513017 pcs Φύλλο δεδομένων 1.SMBJ13CA.pdf2.SMBJ13CA.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 13V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 21.5V
Τάση - Ανάλυση (Min) 14.4V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AA (SMB) Σειρά SMBJ
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AA, SMB
Αλλα ονόματα SMBJ13CA-ND
SMBJ13CAFSTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 27.9A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 Αριθμός μέρους βάσης SMBJ13
εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
SMBJ13CA R5G
SMBJ13CA R5G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Κατεβάστε: SMBJ13CA R5G.pdf
RFQ
SMBJ13C-E3/52
SMBJ13C-E3/52
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή: TVS DIODE 13V 23.8V DO214AA
Κατεβάστε: SMBJ13C-E3/52.pdf
RFQ
SMBJ13CA M4G
SMBJ13CA M4G
Κατεβάστε: SMBJ13CA M4G.pdf
SMBJ13C-E3/5B
SMBJ13C-E3/5B
Κατεβάστε: SMBJ13C-E3/5B.pdf
SMBJ13CA-13
SMBJ13CA-13
Κατασκευαστές: Diodes Incorporated
Περιγραφή: TVS DIODE 13V 21.5V SMB
Κατεβάστε: SMBJ13CA-13.pdf
SMBJ13CA
SMBJ13CA
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Κατεβάστε: SMBJ13CA.pdf
SMBJ13AHM4G
SMBJ13AHM4G
Κατεβάστε: SMBJ13AHM4G.pdf
SMBJ13CA-13-F
SMBJ13CA-13-F
Κατεβάστε: SMBJ13CA-13-F.pdf
SMBJ13AHR5G
SMBJ13AHR5G
Κατεβάστε: SMBJ13AHR5G.pdf
SMBJ13ATR
SMBJ13ATR
Κατασκευαστές: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Κατεβάστε: SMBJ13ATR.pdf
SMBJ13C
SMBJ13C
Περιγραφή: TVS DIODE 13V 22.58V DO214AA
Κατεβάστε: SMBJ13C.pdf
SMBJ13CA
SMBJ13CA
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Κατεβάστε: SMBJ13CA.pdf
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών