SMBJ130A
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SMBJ130A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SMBJ130A
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 130V 209V DO214AA
Φύλλα δεδομένων: 1.SMBJ130A.pdf2.SMBJ130A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMBJ130A
Αριθμός εξαρτήματος SMBJ130A Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή TVS DIODE 130V 209V DO214AA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 344918 pcs Φύλλο δεδομένων 1.SMBJ130A.pdf2.SMBJ130A.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 130V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 209V
Τάση - Ανάλυση (Min) 144V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AA (SMB)
Σειρά SMBJ Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AA, SMB Αλλα ονόματα SMBJ130AFSDKR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 2.9A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα - Αριθμός μέρους βάσης SMBJ130
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SMBJ12HE3/5B
SMBJ12HE3/5B
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή: TVS DIODE 12V 22V DO214AA
Σε απόθεμα: 5320 pcs
Κατεβάστε: SMBJ12HE3/5B.pdf
RFQ
SMBJ130
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή: TVS DIODE 130V 219.45V DO214AA
Κατεβάστε: SMBJ130.pdf
RFQ
SMBJ130A M4G
SMBJ130A M4G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Κατεβάστε: SMBJ130A M4G.pdf
SMBJ130A-E3/52
SMBJ130A-E3/52
Κατεβάστε: SMBJ130A-E3/52.pdf
SMBJ130A-13
SMBJ130A-13
Κατασκευαστές: Diodes Incorporated
Περιγραφή: TVS DIODE 130V 209V SMB
Κατεβάστε: SMBJ130A-13.pdf
SMBJ130A-13-F
SMBJ130A-13-F
Κατεβάστε: SMBJ130A-13-F.pdf
SMBJ13-E3/5B
SMBJ13-E3/5B
Περιγραφή: TVS DIODE 13V 23.8V DO214AA
Κατεβάστε: SMBJ13-E3/5B.pdf
SMBJ130A
SMBJ130A
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Κατεβάστε: SMBJ130A.pdf
SMBJ13-E3/52
SMBJ13-E3/52
Κατεβάστε: SMBJ13-E3/52.pdf
SMBJ130A R5G
SMBJ130A R5G
Κατεβάστε: SMBJ130A R5G.pdf
SMBJ130A
SMBJ130A
Κατεβάστε: SMBJ130A.pdf
SMBJ13
SMBJ13
Περιγραφή: TVS DIODE 13V 22.58V DO214AA
Κατεβάστε: SMBJ13.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών