SMBJ10CA
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SMBJ10CA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SMBJ10CA
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 10V 17V DO214AA
Φύλλα δεδομένων: 1.SMBJ10CA.pdf2.SMBJ10CA.pdf3.SMBJ10CA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMBJ10CA
Αριθμός εξαρτήματος SMBJ10CA Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή TVS DIODE 10V 17V DO214AA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 297546 pcs Φύλλο δεδομένων 1.SMBJ10CA.pdf2.SMBJ10CA.pdf3.SMBJ10CA.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 10V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 17V
Τάση - Ανάλυση (Min) 11.1V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AA (SMB) Σειρά SMBJ
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AA, SMB
Αλλα ονόματα SMBJ10CAFSCT Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 35.3A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 Αριθμός μέρους βάσης SMBJ10
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SMBJ10CA M4G
SMBJ10CA M4G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Σε απόθεμα: 252103 pcs
Κατεβάστε: SMBJ10CA M4G.pdf
RFQ
SMBJ10AHR5G
SMBJ10AHR5G
Κατεβάστε: SMBJ10AHR5G.pdf
RFQ
SMBJ10CA-13
SMBJ10CA-13
Κατασκευαστές: Diodes Incorporated
Περιγραφή: TVS DIODE 10V 17V SMB
Κατεβάστε: SMBJ10CA-13.pdf
SMBJ10AHM4G
SMBJ10AHM4G
Κατεβάστε: SMBJ10AHM4G.pdf
SMBJ10C-E3/52
SMBJ10C-E3/52
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή: TVS DIODE 10V 18.8V DO214AA
Κατεβάστε: SMBJ10C-E3/52.pdf
SMBJ10CA
SMBJ10CA
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Κατεβάστε: SMBJ10CA.pdf
SMBJ10CA
SMBJ10CA
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Κατεβάστε: SMBJ10CA.pdf
SMBJ10C
SMBJ10C
Περιγραφή: TVS DIODE 10V 17.85V DO214AA
Κατεβάστε: SMBJ10C.pdf
SMBJ10ATR
SMBJ10ATR
Κατασκευαστές: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Κατεβάστε: SMBJ10ATR.pdf
SMBJ10C-E3/5B
SMBJ10C-E3/5B
Κατεβάστε: SMBJ10C-E3/5B.pdf
SMBJ10CA R5G
SMBJ10CA R5G
Κατεβάστε: SMBJ10CA R5G.pdf
SMBJ10CA-13-F
SMBJ10CA-13-F
Κατεβάστε: SMBJ10CA-13-F.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών