SL5511300
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SL5511300
Περιγραφή προϊόντος OPTOISO 5.3KV TRANS W/BASE 6DIP
Φύλλα δεδομένων: SL5511300.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SL5511300
Αριθμός εξαρτήματος SL5511300 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Διαθέσιμη ποσότητα 5063 pcs Φύλλο δεδομένων SL5511300.pdf
Τάσης - εξόδου (Max) 30V Τάσης - Απομόνωση 5300Vrms
Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 1.23V VCE Κορεσμός (Max) 400mV
Σειρά - Χρόνος ανόδου / πτώσης (τύπος) -
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 6-DIP (0.300", 7.62mm)
Τύπος εξόδου Transistor with Base Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 100°C
Αριθμός καναλιών 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Τρέχουσα Λόγος Μεταφορά (Min) 25% @ 2mA Τρέχουσα Λόγος Μεταφορά (Max) -
Τρέχουσες - εξόδου / κανάλι 100mA Τρέχουσα - Συνεχής ροή DC (Αν) (Μέγιστη) 100mA