SGR2N60UFDTM
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IGBT 600V 2.4A 25W DPAK
Φύλλα δεδομένων: 1.SGR2N60UFDTM.pdf2.SGR2N60UFDTM.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SGR2N60UFDTM
Αριθμός εξαρτήματος SGR2N60UFDTM Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή IGBT 600V 2.4A 25W DPAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4224 pcs Φύλλο δεδομένων 1.SGR2N60UFDTM.pdf2.SGR2N60UFDTM.pdf
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 600V VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 2.6V @ 15V, 1.2A
Test Condition 300V, 1.2A, 200 Ohm, 15V Td (on / off) στους 25 ° C 15ns/80ns
εναλλαγή Ενέργειας 30µJ (on), 13µJ (off) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D-Pak
Σειρά - Ισχύς - Max 25W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τύπος εισόδου Standard IGBT Τύπος -
πύλη Χρέωση 9nC Λεπτομερής περιγραφή IGBT 600V 2.4A 25W Surface Mount D-Pak
Τρέχουσες - Συλλέκτης παλμικού (ICM) 10A Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 2.4A
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SGRP-1-1000
SGRP-1-1000
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: CONN WIRE NUT 1400-4800 CMA
Σε απόθεμα: 57548 pcs
Κατεβάστε: SGRP-1-1000.pdf
RFQ
SGR6N60UFTF
SGR6N60UFTF
Περιγραφή: IGBT 600V 6A 30W DPAK
Σε απόθεμα: 5265 pcs
Κατεβάστε: SGR6N60UFTF.pdf
RFQ
SGRP-1
SGRP-1
Κατεβάστε: SGRP-1.pdf
SGR20N40LTM
SGR20N40LTM
Περιγραφή: IGBT 400V 45W DPAK