SFH9250L
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SFH9250L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SFH9250L
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος MOSFET P-CH 200V 19.5A TO-3P
Φύλλα δεδομένων: SFH9250L.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SFH9250L
Αριθμός εξαρτήματος SFH9250L Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET P-CH 200V 19.5A TO-3P Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5911 pcs Φύλλο δεδομένων SFH9250L.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-3P
Σειρά - Rds On (Max) @ Id, Vgs 230 mOhm @ 9.8A, 5V
Έκλυση ενέργειας (Max) 204W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-3P-3, SC-65-3 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 3250pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 120nC @ 5V FET Τύπος P-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 5V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 200V Λεπτομερής περιγραφή P-Channel 200V 19.5A (Tc) 204W (Tc) Through Hole TO-3P
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 19.5A (Tc)