SBR100-10JS
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SBR100-10JS Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220
Φύλλα δεδομένων: SBR100-10JS.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SBR100-10JS
Αριθμός εξαρτήματος SBR100-10JS Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4689 pcs Φύλλο δεδομένων SBR100-10JS.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 850mV @ 5A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 100V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220ML Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Full Pack Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Schottky
Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Cathode Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 10A Through Hole TO-220-3 Full Pack
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 100µA @ 50V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 10A