SBAS40LT1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SBAS40LT1G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE SCHOTTKY 40V 120MA SOT23
Φύλλα δεδομένων: SBAS40LT1G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SBAS40LT1G
Αριθμός εξαρτήματος SBAS40LT1G Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 40V 120MA SOT23 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 413015 pcs Φύλλο δεδομένων SBAS40LT1G.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1V @ 40mA Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 40V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23 Ταχύτητα Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Σειρά - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Αλλα ονόματα SBAS40LT1GOSCT
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 36 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Schottky
Λεπτομερής περιγραφή Diode Schottky 40V 120mA (DC) Surface Mount SOT-23 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1µA @ 25V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 120mA (DC) Χωρητικότητα @ VR, F 5pF @ 1V, 1MHz