RFP70N03
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: RFP70N03
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 30V 70A TO-220AB
Φύλλα δεδομένων: RFP70N03.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RFP70N03
Αριθμός εξαρτήματος RFP70N03 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET N-CH 30V 70A TO-220AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5748 pcs Φύλλο δεδομένων RFP70N03.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220AB Σειρά -
Rds On (Max) @ Id, Vgs 10 mOhm @ 70A, 10V Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 3300pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 260nC @ 20V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 30V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 30V 70A (Tc) Through Hole TO-220AB
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 70A (Tc)