RFD16N05SM
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 50V 16A TO-252AA
Φύλλα δεδομένων: RFD16N05SM.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RFD16N05SM
Αριθμός εξαρτήματος RFD16N05SM Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET N-CH 50V 16A TO-252AA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5201 pcs Φύλλο δεδομένων RFD16N05SM.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-252AA
Σειρά - Rds On (Max) @ Id, Vgs 47 mOhm @ 16A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 72W (Tc) Συσκευασία Tube
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 900pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 80nC @ 20V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 50V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 50V 16A (Tc) 72W (Tc) Surface Mount TO-252AA
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 16A (Tc)