RFD14N05SM
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 50V 14A TO-252AA
Φύλλα δεδομένων: RFD14N05SM.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RFD14N05SM
Αριθμός εξαρτήματος RFD14N05SM Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET N-CH 50V 14A TO-252AA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4432 pcs Φύλλο δεδομένων RFD14N05SM.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-252AA
Σειρά - Rds On (Max) @ Id, Vgs 100 mOhm @ 14A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 48W (Tc) Συσκευασία Tube
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 570pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 40nC @ 20V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 50V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 50V 14A (Tc) 48W (Tc) Surface Mount TO-252AA
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 14A (Tc)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
RFD14N05LSM
RFD14N05LSM
Σε απόθεμα: 168310 pcs
Κατεβάστε: RFD14N05LSM.pdf
RFQ
RFD15P05
RFD15P05
Περιγραφή: MOSFET P-CH 50V 15A I-PAK
Σε απόθεμα: 5053 pcs
Κατεβάστε: RFD15P05.pdf
RFQ
RFD14N05
RFD14N05
Περιγραφή: MOSFET N-CH 50V 14A I-PAK
Κατεβάστε: RFD14N05.pdf
RFD14N05SM9A
RFD14N05SM9A
Περιγραφή: MOSFET N-CH 50V 14A DPAK