RB751S40T1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
RB751S40T1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE SCHOTTKY 30V 30MA SOD523
Φύλλα δεδομένων: RB751S40T1.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RB751S40T1
Αριθμός εξαρτήματος RB751S40T1 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 30V 30MA SOD523 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5617 pcs Φύλλο δεδομένων RB751S40T1.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 370mV @ 1mA Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 30V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-523 Ταχύτητα Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Σειρά - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση SC-79, SOD-523 Αλλα ονόματα RB751S40T1OS
RB751S40T1OS-ND
RB751S40T1OSTR
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Diode Τύπος Schottky Λεπτομερής περιγραφή Diode Schottky 30V 30mA (DC) Surface Mount SOD-523
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 500nA @ 30V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 30mA (DC)
Χωρητικότητα @ VR, F 2.5pF @ 1V, 1MHz Αριθμός μέρους βάσης RB751S40
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
RB751V-40 RRG
RB751V-40 RRG
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή: DIODE SCHOTTKY 40V 30MA SOD323
Σε απόθεμα: 2148737 pcs
Κατεβάστε: RB751V-40 RRG.pdf
RFQ
RB751S-40DP-TP
RB751S-40DP-TP
Κατασκευαστές: Micro Commercial Components (MCC)
Περιγραφή: DIODE SCHOTTKY 40V 30MA 0201
Σε απόθεμα: 2397740 pcs
Κατεβάστε: RB751S-40DP-TP.pdf
RFQ
RB751S40,115
RB751S40,115
Κατασκευαστές: Nexperia
Περιγραφή: DIODE SCHOTTKY 40V 120MA SOD523
Κατεβάστε: RB751S40,115.pdf
RB751S-40TE61
RB751S-40TE61
Κατασκευαστές: LAPIS Semiconductor
Περιγραφή: DIODE SCHOTTKY 30V 30MA EMD2
Κατεβάστε: RB751S-40TE61.pdf
RB751S40T1G
RB751S40T1G
Κατεβάστε: RB751S40T1G.pdf
RB751SM-40T2R
RB751SM-40T2R
Περιγραφή: DIODE SCHOTTKY 30V 30MA SC79
Κατεβάστε: RB751SM-40T2R.pdf
RB751SL
RB751SL
Περιγραφή: DIODE SCHOTTKY 30V 30MA SOD923
Κατεβάστε: RB751SL.pdf
RB751S40
RB751S40
Περιγραφή: DIODE SCHOTTKY 40V 30MA SOD523F