QTLP680C34TR
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LED GREEN/YELLOW CLEAR SMD
Φύλλα δεδομένων: QTLP680C34TR.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του QTLP680C34TR
Αριθμός εξαρτήματος QTLP680C34TR Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Διαθέσιμη ποσότητα 5987 pcs Φύλλο δεδομένων QTLP680C34TR.pdf
Μήκος κύματος - Peak 565nm Green, 585nm Yellow Μήκος κύματος - Δεσπόζουσα 570nm Green, 590nm Yellow
Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 2V Green, 2V Yellow Οπτική γωνία 130°
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMD Μέγεθος / Διαστάσεις 3.40mm L x 2.70mm W
Σειρά - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, Gull Wing τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Αξιολόγηση 20mcd Green, 15mcd Yellow
Διαφάνεια φακού Clear Στυλ φακό / Μέγεθος Rectangle with Flat Top, 2.70mm x 3.40mm
φακός χρώμα Colorless Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος (Max) 1.60mm Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή Green, Yellow 570nm Green, 590nm Yellow LED Indication - Discrete 2V Green, 2V Yellow 4-SMD, Gull Wing Τρέχουσες - Test 20mA Green, 20mA Yellow