NZ3F33VT1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 33V 800MW SOD323FL
Φύλλα δεδομένων: NZ3F33VT1G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
6000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του NZ3F33VT1G
Αριθμός εξαρτήματος NZ3F33VT1G Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή DIODE ZENER 33V 800MW SOD323FL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 820511 pcs Φύλλο δεδομένων NZ3F33VT1G.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 33V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.3V @ 10mA
Ανοχή ±6.06% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-323FL
Σειρά - Ισχύς - Max 800mW
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SC-90, SOD-323F
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 140 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 33V 800mW ±6.06% Surface Mount SOD-323FL
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 50nA @ 23.2V