NVMFS5A140PLZT3G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NVMFS5A140PLZT3G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος -40V4.2MOHMSINGLE
Φύλλα δεδομένων: NVMFS5A140PLZT3G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NVMFS5A140PLZT3G Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή -40V4.2MOHMSINGLE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 72955 pcs Φύλλο δεδομένων NVMFS5A140PLZT3G.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.6V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 5-DFN (5x6) (8-SOFL)
Σειρά Automotive, AEC-Q101 Rds On (Max) @ Id, Vgs 4.2 mOhm @ 50A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 3.8W (Ta), 200W (Tc) Συσκευασία / υπόθεση 8-PowerTDFN, 5 Leads
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επικεφαλής ελεύθερη κατάσταση Lead free Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 7400pF @ 20V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 136nC @ 10V FET Τύπος P-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 40V Λεπτομερής περιγραφή P-Channel 40V 20A (Ta), 140A (Tc) 3.8W (Ta), 200W (Tc) Surface Mount 5-DFN (5x6) (8-SOFL)
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 20A (Ta), 140A (Tc)