NTST40120CTH
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NTST40120CTH Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE ARRAY SCHOTTKY 120V TO220
Φύλλα δεδομένων: NTST40120CTH.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
350 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του NTST40120CTH
Αριθμός εξαρτήματος NTST40120CTH Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή DIODE ARRAY SCHOTTKY 120V TO220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 93118 pcs Φύλλο δεδομένων NTST40120CTH.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 910mV @ 20A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 120V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220-3 Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -40°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Schottky Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Cathode
Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 120V 20A Through Hole TO-220-3 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 500µA @ 120V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 20A