NTPF082N65S3F
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NTPF082N65S3F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος SUPERFET3 650V TO220F PKG
Φύλλα δεδομένων: NTPF082N65S3F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του NTPF082N65S3F
Αριθμός εξαρτήματος NTPF082N65S3F Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή SUPERFET3 650V TO220F PKG Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 22451 pcs Φύλλο δεδομένων NTPF082N65S3F.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 4mA Vgs (Max) ±30V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220F-3
Σειρά SuperFET® III Rds On (Max) @ Id, Vgs 82 mOhm @ 20A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 48W (Tc) Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Full Pack
Αλλα ονόματα NTPF082N65S3F-ND
NTPF082N65S3FOS
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Επικεφαλής ελεύθερη κατάσταση Lead free Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 3240pF @ 400V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 70nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 650V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 650V 40A (Tc) 48W (Tc) Through Hole TO-220F-3
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 40A (Tc)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
NTPAN4R0LDKB0
NTPAN4R0LDKB0
Κατασκευαστές: Murata Electronics
Περιγραφή: ICL 4 OHM 15% 4.7A 22MM