NTP75N03L09
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NTP75N03L09 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 30V 75A TO220AB
Φύλλα δεδομένων: NTP75N03L09.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του NTP75N03L09
Αριθμός εξαρτήματος NTP75N03L09 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET N-CH 30V 75A TO220AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4453 pcs Φύλλο δεδομένων NTP75N03L09.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220AB
Σειρά - Rds On (Max) @ Id, Vgs 8 mOhm @ 37.5A, 5V
Έκλυση ενέργειας (Max) 2.5W (Ta), 125W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Αλλα ονόματα NTP75N03L09OS
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 5635pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 75nC @ 5V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 5V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 30V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 30V 75A (Tc) 2.5W (Ta), 125W (Tc) Through Hole TO-220AB Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 75A (Tc)