NTP60N06LG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NTP60N06LG Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 60V 60A TO220AB
Φύλλα δεδομένων: NTP60N06LG.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του NTP60N06LG
Αριθμός εξαρτήματος NTP60N06LG Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET N-CH 60V 60A TO220AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5155 pcs Φύλλο δεδομένων NTP60N06LG.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 250µA Vgs (Max) ±15V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220AB
Σειρά - Rds On (Max) @ Id, Vgs 16 mOhm @ 30A, 5V
Έκλυση ενέργειας (Max) 2.4W (Ta), 150W (Tj) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Αλλα ονόματα NTP60N06LGOS
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 3075pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 65nC @ 5V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 5V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 60V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 60V 60A (Ta) 2.4W (Ta), 150W (Tj) Through Hole TO-220AB Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 60A (Ta)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
NTP60N06L
NTP60N06L
Σε απόθεμα: 5643 pcs
Κατεβάστε: NTP60N06L.pdf
RFQ
NTP60N06
NTP60N06