NTP13N10G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NTP13N10G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: NTP13N10G
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 100V 13A TO220AB
Φύλλα δεδομένων: NTP13N10G.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του NTP13N10G
Αριθμός εξαρτήματος NTP13N10G Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET N-CH 100V 13A TO220AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5010 pcs Φύλλο δεδομένων NTP13N10G.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220AB
Σειρά - Rds On (Max) @ Id, Vgs 165 mOhm @ 6.5A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 64.7W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Αλλα ονόματα NTP13N10GOS
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 550pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 20nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 100V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 100V 13A (Ta) 64.7W (Tc) Through Hole TO-220AB Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 13A (Ta)