NTP082N65S3F
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 650V 82 MOHM TO220 P
Φύλλα δεδομένων: NTP082N65S3F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
800 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του NTP082N65S3F
Αριθμός εξαρτήματος NTP082N65S3F Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET N-CH 650V 82 MOHM TO220 P Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 17409 pcs Φύλλο δεδομένων NTP082N65S3F.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 4mA Vgs (Max) ±30V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220-3
Σειρά FRFET®, SuperFET® II Rds On (Max) @ Id, Vgs 82 mOhm @ 20A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 313W (Tc) Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3
Αλλα ονόματα NTP082N65S3F-ND
NTP082N65S3FOS
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 3410pF @ 400V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 81nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 650V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 650V 40A (Tc) 313W (Tc) Through Hole TO-220-3
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 40A (Tc)