NTMFS4847NAT1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NTMFS4847NAT1G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 30V 11.5A SO-8FL
Φύλλα δεδομένων: NTMFS4847NAT1G.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NTMFS4847NAT1G Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET N-CH 30V 11.5A SO-8FL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4364 pcs Φύλλο δεδομένων NTMFS4847NAT1G.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA Vgs (Max) ±16V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 5-DFN (5x6) (8-SOFL)
Σειρά - Rds On (Max) @ Id, Vgs 4.1 mOhm @ 30A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 880mW (Ta), 48.4W (Tc) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 8-PowerTDFN, 5 Leads Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 2614pF @ 12V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 28nC @ 4.5V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 4.5V, 11.5V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 30V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 30V 11.5A (Ta), 85A (Tc) 880mW (Ta), 48.4W (Tc) Surface Mount 5-DFN (5x6) (8-SOFL)
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 11.5A (Ta), 85A (Tc)