NTLJS3A18PZTXG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NTLJS3A18PZTXG Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος MOSFET P-CH 20V 8.4A WDFN6
Φύλλα δεδομένων: NTLJS3A18PZTXG.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NTLJS3A18PZTXG Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET P-CH 20V 8.4A WDFN6 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4477 pcs Φύλλο δεδομένων NTLJS3A18PZTXG.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Vgs (Max) ±8V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 6-WDFN (2x2)
Σειρά - Rds On (Max) @ Id, Vgs 18 mOhm @ 7A, 4.5V
Έκλυση ενέργειας (Max) 700mW (Ta) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 6-WDFN Exposed Pad Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 2240pF @ 15V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 28nC @ 4.5V FET Τύπος P-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 1.5V, 4.5V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 20V Λεπτομερής περιγραφή P-Channel 20V 5A (Ta) 700mW (Ta) Surface Mount 6-WDFN (2x2)
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 5A (Ta)