NTHD3100CT3
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NTHD3100CT3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N/P-CH 20V CHIPFET
Φύλλα δεδομένων: NTHD3100CT3.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του NTHD3100CT3
Αριθμός εξαρτήματος NTHD3100CT3 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET N/P-CH 20V CHIPFET Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5381 pcs Φύλλο δεδομένων NTHD3100CT3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1.2V @ 250µA Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή ChipFET™
Σειρά - Rds On (Max) @ Id, Vgs 80 mOhm @ 2.9A, 4.5V
Ισχύς - Max 1.1W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 8-SMD, Flat Lead Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 165pF @ 10V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 2.3nC @ 4.5V FET Τύπος N and P-Channel
FET Χαρακτηριστικό Logic Level Gate Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 20V
Λεπτομερής περιγραφή Mosfet Array N and P-Channel 20V 2.9A, 3.2A 1.1W Surface Mount ChipFET™ Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 2.9A, 3.2A