NTD60N02R
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NTD60N02R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: NTD60N02R
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 25V 8.5A DPAK
Φύλλα δεδομένων: NTD60N02R.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του NTD60N02R
Αριθμός εξαρτήματος NTD60N02R Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET N-CH 25V 8.5A DPAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4136 pcs Φύλλο δεδομένων NTD60N02R.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DPAK
Σειρά - Rds On (Max) @ Id, Vgs 10.5 mOhm @ 20A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 1.25W (Ta), 58W (Tc) Συσκευασία Tube
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 1330pF @ 20V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 14nC @ 4.5V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 25V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 25V 8.5A (Ta), 32A (Tc) 1.25W (Ta), 58W (Tc) Surface Mount DPAK
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 8.5A (Ta), 32A (Tc)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
NTD5C688NLT4G
NTD5C688NLT4G
Περιγραφή: T6 60V LL DPAK
Σε απόθεμα: 79437 pcs
Κατεβάστε: NTD5C688NLT4G.pdf
RFQ
NTD60N02R-035
NTD60N02R-035
Περιγραφή: MOSFET N-CH 25V 8.5A IPAK
Σε απόθεμα: 5673 pcs
Κατεβάστε: NTD60N02R-035.pdf
RFQ
NTD5C464NT4G
NTD5C464NT4G
Περιγραφή: T6 40V SL DPAK
Κατεβάστε: NTD5C464NT4G.pdf
NTD60N02R-1G
NTD60N02R-1G
Κατεβάστε: NTD60N02R-1G.pdf
NTD5C434NT4G
NTD5C434NT4G
Περιγραφή: T6 40V SL IN DPAK
Κατεβάστε: NTD5C434NT4G.pdf
NTD5C668NLT4G
NTD5C668NLT4G
Περιγραφή: T6 60V LL DPAK
Κατεβάστε: NTD5C668NLT4G.pdf
NTD60N02R-35G
NTD60N02R-35G
Κατεβάστε: NTD60N02R-35G.pdf
NTD5C648NLT4G
NTD5C648NLT4G
Περιγραφή: T6 60V LL DPAK
Κατεβάστε: NTD5C648NLT4G.pdf
NTD60N02RT4
NTD60N02RT4
Κατεβάστε: NTD60N02RT4.pdf
NTD60N02RG
NTD60N02RG
Κατεβάστε: NTD60N02RG.pdf
NTD5C446NT4G
NTD5C446NT4G
Περιγραφή: TRENCH 6 40V FET
Κατεβάστε: NTD5C446NT4G.pdf
NTD60N02RT4G
NTD60N02RT4G
Κατεβάστε: NTD60N02RT4G.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών