NTD50N03RG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NTD50N03RG Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 25V 7.8A DPAK
Φύλλα δεδομένων: NTD50N03RG.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του NTD50N03RG
Αριθμός εξαρτήματος NTD50N03RG Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET N-CH 25V 7.8A DPAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5524 pcs Φύλλο δεδομένων NTD50N03RG.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DPAK
Σειρά - Rds On (Max) @ Id, Vgs 12 mOhm @ 30A, 11.5V
Έκλυση ενέργειας (Max) 1.5W (Ta), 50W (Tc) Συσκευασία Tube
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 750pF @ 12V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 15nC @ 11.5V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 4.5V, 11.5V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 25V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 25V 7.8A (Ta), 45A (Tc) 1.5W (Ta), 50W (Tc) Surface Mount DPAK
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 7.8A (Ta), 45A (Tc)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
NTD50N03R-35G
NTD50N03R-35G
Περιγραφή: MOSFET N-CH 25V 7.8A IPAK
Σε απόθεμα: 4922 pcs
Κατεβάστε: NTD50N03R-35G.pdf
RFQ
NTD50N03R
NTD50N03R