NTD32N06
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NTD32N06 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: NTD32N06
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 60V 32A DPAK
Φύλλα δεδομένων: NTD32N06.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του NTD32N06
Αριθμός εξαρτήματος NTD32N06 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET N-CH 60V 32A DPAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4365 pcs Φύλλο δεδομένων NTD32N06.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DPAK
Σειρά - Rds On (Max) @ Id, Vgs 26 mOhm @ 16A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 1.5W (Ta), 93.75W (Tj) Συσκευασία Tube
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 1725pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 60nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 60V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 60V 32A (Ta) 1.5W (Ta), 93.75W (Tj) Surface Mount DPAK
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 32A (Ta)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
NTD32N06G
NTD32N06G
Σε απόθεμα: 4127 pcs
Κατεβάστε: NTD32N06G.pdf
RFQ
NTD3055L170-1G
NTD3055L170-1G
Περιγραφή: MOSFET N-CH 60V 9A IPAK
Σε απόθεμα: 4037 pcs
Κατεβάστε: NTD3055L170-1G.pdf
RFQ
NTD32N06-001
NTD32N06-001
Περιγραφή: MOSFET N-CH 60V 32A IPAK
Κατεβάστε: NTD32N06-001.pdf
NTD3055L170T4G
NTD3055L170T4G
Περιγραφή: MOSFET N-CH 60V 9A DPAK
Κατεβάστε: NTD3055L170T4G.pdf
NTD30N02T4
NTD30N02T4
Περιγραφή: MOSFET N-CH 24V 30A DPAK
Κατεβάστε: NTD30N02T4.pdf
NTD32N06L-001
NTD32N06L-001
Κατεβάστε: NTD32N06L-001.pdf
NTD30N02G
NTD30N02G
Κατεβάστε: NTD30N02G.pdf
NTD3055L170-001
NTD3055L170-001
Κατεβάστε: NTD3055L170-001.pdf
NTD32N06-1G
NTD32N06-1G
Κατεβάστε: NTD32N06-1G.pdf
NTD32N06L
NTD32N06L
Κατεβάστε: NTD32N06L.pdf
NTD3055L170G
NTD3055L170G
Κατεβάστε: NTD3055L170G.pdf
NTD32N06L-1G
NTD32N06L-1G
Κατεβάστε: NTD32N06L-1G.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών