NTD18N06
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NTD18N06 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: NTD18N06
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 60V 18A DPAK
Φύλλα δεδομένων: NTD18N06.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του NTD18N06
Αριθμός εξαρτήματος NTD18N06 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET N-CH 60V 18A DPAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5145 pcs Φύλλο δεδομένων NTD18N06.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DPAK
Σειρά - Rds On (Max) @ Id, Vgs 60 mOhm @ 9A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 2.1W (Ta), 55W (Tj) Συσκευασία Tube
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 710pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 30nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 60V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 60V 18A (Ta) 2.1W (Ta), 55W (Tj) Surface Mount DPAK
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 18A (Ta)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
NTD14N03RT4
NTD14N03RT4
Περιγραφή: MOSFET N-CH 25V 2.5A DPAK
Σε απόθεμα: 4548 pcs
Κατεβάστε: NTD14N03RT4.pdf
RFQ
NTD15N06-001
NTD15N06-001
Περιγραφή: MOSFET N-CH 60V 15A IPAK
Σε απόθεμα: 3978 pcs
Κατεβάστε: NTD15N06-001.pdf
RFQ
NTD18N06L
NTD18N06L
Κατεβάστε: NTD18N06L.pdf
NTD15N06T4
NTD15N06T4
Περιγραφή: MOSFET N-CH 60V 15A DPAK
Κατεβάστε: NTD15N06T4.pdf
NTD18N06-001
NTD18N06-001
Περιγραφή: MOSFET N-CH 60V 18A IPAK
Κατεβάστε: NTD18N06-001.pdf
NTD18N06G
NTD18N06G
Κατεβάστε: NTD18N06G.pdf
NTD14N03RT4G
NTD14N03RT4G
Κατεβάστε: NTD14N03RT4G.pdf
NTD15N06LT4
NTD15N06LT4
Κατεβάστε: NTD15N06LT4.pdf
NTD18N06L-001
NTD18N06L-001
Κατεβάστε: NTD18N06L-001.pdf
NTD18N06L-1G
NTD18N06L-1G
Κατεβάστε: NTD18N06L-1G.pdf
NTD18N06-1G
NTD18N06-1G
Κατεβάστε: NTD18N06-1G.pdf
NTD15N06L-001
NTD15N06L-001
Κατεβάστε: NTD15N06L-001.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών