NTB75N03RG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NTB75N03RG Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 25V 9.7A D2PAK
Φύλλα δεδομένων: NTB75N03RG.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του NTB75N03RG
Αριθμός εξαρτήματος NTB75N03RG Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET N-CH 25V 9.7A D2PAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4205 pcs Φύλλο δεδομένων NTB75N03RG.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D2PAK
Σειρά - Rds On (Max) @ Id, Vgs 8 mOhm @ 20A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 1.25W (Ta), 74.4W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Αλλα ονόματα NTB75N03RGOS
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 1333pF @ 20V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 13.2nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 25V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 25V 9.7A (Ta), 75A (Tc) 1.25W (Ta), 74.4W (Tc) Surface Mount D2PAK Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 9.7A (Ta), 75A (Tc)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
NTB75N03R
NTB75N03R