NTB25P06
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NTB25P06 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: NTB25P06
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος MOSFET P-CH 60V 27.5A D2PAK
Φύλλα δεδομένων: NTB25P06.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του NTB25P06
Αριθμός εξαρτήματος NTB25P06 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET P-CH 60V 27.5A D2PAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5000 pcs Φύλλο δεδομένων NTB25P06.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±15V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D2PAK
Σειρά - Rds On (Max) @ Id, Vgs 82 mOhm @ 25A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 120W (Tj) Συσκευασία Tube
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 1680pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 50nC @ 10V FET Τύπος P-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 60V Λεπτομερής περιγραφή P-Channel 60V 27.5A (Ta) 120W (Tj) Surface Mount D2PAK
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 27.5A (Ta)