NSS40201LT1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NSS40201LT1G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος TRANS NPN 40V 2A SOT-23
Φύλλα δεδομένων: NSS40201LT1G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του NSS40201LT1G
Αριθμός εξαρτήματος NSS40201LT1G Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή TRANS NPN 40V 2A SOT-23 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 432827 pcs Φύλλο δεδομένων NSS40201LT1G.pdf
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 40V VCE Κορεσμός (Max) @ Ib, Ic 115mV @ 200mA, 2A
transistor Τύπος NPN Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-3 (TO-236)
Σειρά - Ισχύς - Max 460mW
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Αλλα ονόματα NSS40201LT1GOSCT Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Συχνότητα - Μετάβαση 150MHz Λεπτομερής περιγραφή Bipolar (BJT) Transistor NPN 40V 2A 150MHz 460mW Surface Mount SOT-23-3 (TO-236)
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 200 @ 500mA, 2V Τρέχουσες - Συλλέκτης αποκοπής (Max) 100nA (ICBO)
Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 2A Αριθμός μέρους βάσης NSS40201