NSR02100HT1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NSR02100HT1G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE SCHOTTKY 100V 200MA SOD323
Φύλλα δεδομένων: NSR02100HT1G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του NSR02100HT1G
Αριθμός εξαρτήματος NSR02100HT1G Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 100V 200MA SOD323 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 835251 pcs Φύλλο δεδομένων NSR02100HT1G.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 950mV @ 200mA Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 100V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-323 Ταχύτητα Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Σειρά - Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση SC-76, SOD-323 Αλλα ονόματα NSR02100HT1GOSDKR
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Schottky
Λεπτομερής περιγραφή Diode Schottky 100V 200mA (DC) Surface Mount SOD-323 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 150nA @ 100V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 200mA (DC) Χωρητικότητα @ VR, F 4pF @ 1V, 1MHz