NRVTS8120EMFST1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NRVTS8120EMFST1G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE SCHOTTKY 120V 8A 5DFN
Φύλλα δεδομένων: NRVTS8120EMFST1G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NRVTS8120EMFST1G Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 120V 8A 5DFN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 429199 pcs Φύλλο δεδομένων NRVTS8120EMFST1G.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 880mV @ 8A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 120V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 5-DFN (5x6) (8-SOFL) Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά Automotive, AEC-Q101 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 8-PowerTDFN, 5 Leads Αλλα ονόματα NRVTS8120EMFST1G-ND
NRVTS8120EMFST1GOSTR
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 175°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 42 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Schottky
Λεπτομερής περιγραφή Diode Schottky 120V 8A Surface Mount 5-DFN (5x6) (8-SOFL) Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 50µA @ 120V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 8A Χωρητικότητα @ VR, F -