NRVTS12100EMFST3G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NRVTS12100EMFST3G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE SCHOTTKY 100V 12A 5DFN
Φύλλα δεδομένων: NRVTS12100EMFST3G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NRVTS12100EMFST3G Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 100V 12A 5DFN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 218638 pcs Φύλλο δεδομένων NRVTS12100EMFST3G.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 730mV @ 12A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 100V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 5-DFN (5x6) (8-SOFL) Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά Automotive, AEC-Q101 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 8-PowerTDFN, 5 Leads Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 175°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Schottky Λεπτομερής περιγραφή Diode Schottky 100V 12A Surface Mount 5-DFN (5x6) (8-SOFL)
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 55µA @ 100V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 12A