NRVTS10100EMFST1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NRVTS10100EMFST1G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE SCHOTTKY 100V 10A 5DFN
Φύλλα δεδομένων: NRVTS10100EMFST1G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NRVTS10100EMFST1G Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 100V 10A 5DFN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 149205 pcs Φύλλο δεδομένων NRVTS10100EMFST1G.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 720mV @ 10A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 100V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 5-DFN (5x6) (8-SOFL) Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά Automotive, AEC-Q101 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 8-PowerTDFN, 5 Leads Αλλα ονόματα NRVTS10100EMFST1G-ND
NRVTS10100EMFST1GOSTR
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 175°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 42 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Schottky
Λεπτομερής περιγραφή Diode Schottky 100V 10A Surface Mount 5-DFN (5x6) (8-SOFL) Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 50µA @ 100V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 10A Χωρητικότητα @ VR, F -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
NRVHPRS1GFA
NRVHPRS1GFA
Περιγραφή: SR SOD123FA PN 0.8A 400V