NP3100SCT3G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NP3100SCT3G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος THYRISTOR 275V 100A SMB
Φύλλα δεδομένων: NP3100SCT3G.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του NP3100SCT3G
Αριθμός εξαρτήματος NP3100SCT3G Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή THYRISTOR 275V 100A SMB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5940 pcs Φύλλο δεδομένων NP3100SCT3G.pdf
Τάσης - On μέλος 4V Τάσης - μέλος Off 275V
Τάσης - ράμπας 350V Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AA, SMB
Αριθμός Στοιχείων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 100A Τρέχουσες - Hold (Ιη) 150mA
χωρητικότητα 76pF