NP2100SCMCT3G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NP2100SCMCT3G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος THYRISTOR 180V 400A SMB
Φύλλα δεδομένων: NP2100SCMCT3G.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του NP2100SCMCT3G
Αριθμός εξαρτήματος NP2100SCMCT3G Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή THYRISTOR 180V 400A SMB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5984 pcs Φύλλο δεδομένων NP2100SCMCT3G.pdf
Τάσης - On μέλος 4V Τάσης - μέλος Off 180V
Τάσης - ράμπας 240V Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AA, SMB
Αριθμός Στοιχείων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τρέχον - μέγιστο παλμό (8 / 20μs) 400A Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 100A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) 150mA χωρητικότητα 33pF