NCP1237BD65R2G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC REG CTRLR FLYBACK PWM 7SOIC
Φύλλα δεδομένων: 1.NCP1237BD65R2G.pdf2.NCP1237BD65R2G.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NCP1237BD65R2G Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Διαθέσιμη ποσότητα 5376 pcs Φύλλο δεδομένων 1.NCP1237BD65R2G.pdf2.NCP1237BD65R2G.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 9.5 V ~ 28 V Τάση - Εκκίνηση 12V
Τάσης - Ανάλυση - τοπολογία Flyback
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 7-SOIC Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), 7 Leads
Απομόνωση εξόδου Isolated Αλλα ονόματα NCP1237BD65R2GOSTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Εσωτερική Switch (s) No Συχνότητα - Αλλαγή 65kHz
Λεπτομερής περιγραφή Converter Offline Flyback Topology 65kHz 7-SOIC Χαρακτηριστικά ελέγχου -