NCP1012AP100
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NCP1012AP100 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος IC OFFLINE SWIT SMPS CM OVP 7DIP
Φύλλα δεδομένων: NCP1012AP100.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του NCP1012AP100
Αριθμός εξαρτήματος NCP1012AP100 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Διαθέσιμη ποσότητα 5606 pcs Φύλλο δεδομένων NCP1012AP100.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 8.5 V ~ 10 V Τάσης - Ανάλυση 700V
τοπολογία Flyback Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 7-PDIP
Σειρά - Ισχύς (Watts) 19W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads
Απομόνωση εξόδου Isolated Αλλα ονόματα NCP1012AP100OS
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Εσωτερική Switch (s) Yes Συχνότητα - Αλλαγή 100kHz
Προστασία σφαλμάτων Over Load, Over Temperature, Over Voltage Κύκλος καθηκόντων 67%
Λεπτομερής περιγραφή Converter Offline Flyback Topology 100kHz 7-PDIP Χαρακτηριστικά ελέγχου -