NCP1002P
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: NCP1002P
Περιγραφή προϊόντος IC OFFLINE SWIT PWM UVLO HV 8DIP
Φύλλα δεδομένων: NCP1002P.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του NCP1002P
Αριθμός εξαρτήματος NCP1002P Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Διαθέσιμη ποσότητα 5920 pcs Φύλλο δεδομένων NCP1002P.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 7.5 V ~ 10 V Τάση - Εκκίνηση 8.5V
Τάσης - Ανάλυση 700V τοπολογία Flyback, Forward
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-PDIP Σειρά -
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Απομόνωση εξόδου Isolated Αλλα ονόματα NCP1002POS
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Εσωτερική Switch (s) Yes Συχνότητα - Αλλαγή 100kHz
Προστασία σφαλμάτων Current Limiting, Over Temperature Κύκλος καθηκόντων 72%
Λεπτομερής περιγραφή Converter Offline Flyback, Forward Topology 100kHz 8-PDIP Χαρακτηριστικά ελέγχου -