MTP50P03HDLG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MTP50P03HDLG Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος MOSFET P-CH 30V 50A TO220AB
Φύλλα δεδομένων: MTP50P03HDLG.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MTP50P03HDLG
Αριθμός εξαρτήματος MTP50P03HDLG Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET P-CH 30V 50A TO220AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4152 pcs Φύλλο δεδομένων MTP50P03HDLG.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 250µA Vgs (Max) ±15V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220AB
Σειρά - Rds On (Max) @ Id, Vgs 25 mOhm @ 25A, 5V
Έκλυση ενέργειας (Max) 125W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Αλλα ονόματα MTP50P03HDLGOS
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 4900pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 100nC @ 5V
FET Τύπος P-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 5V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 30V
Λεπτομερής περιγραφή P-Channel 30V 50A (Tc) 125W (Tc) Through Hole TO-220AB Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 50A (Tc)