MOC5009M
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: MOC5009M
Περιγραφή προϊόντος OPTOCOUPL SCHMITT TRIG OUT 6DIP
Φύλλα δεδομένων: MOC5009M.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MOC5009M
Αριθμός εξαρτήματος MOC5009M Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Διαθέσιμη ποσότητα 5488 pcs Φύλλο δεδομένων MOC5009M.pdf
Τάσης - Προμήθεια - Τάσης - Απομόνωση 7500Vpk
Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) - Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 6-DIP
Σειρά GlobalOptoisolator™ Χρόνος ανόδου / πτώσης (τύπος) -
Καθυστέρηση διάδοσης tpLH / tpHL (Max) - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 6-DIP (0.300", 7.62mm) Τύπος εξόδου Open Collector
Αριθμός καναλιών 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Είσοδοι - Side 1 / Side 2 1/0 Τύπος εισόδου DC
Λεπτομερής περιγραφή Logic Output Optoisolator 1MHz Open Collector 7500Vpk 1 Channel CMTI 6-DIP Ρυθμός δεδομένων 1MHz
Τρέχουσες - εξόδου / κανάλι 50mA Τρέχουσα - Συνεχής ροή DC (Αν) (Μέγιστη) 10mA