MOC5008FR2VM
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος OPTOCOUP VDE SCHMIT TRIG LP 6SMD
Φύλλα δεδομένων: MOC5008FR2VM.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MOC5008FR2VM
Αριθμός εξαρτήματος MOC5008FR2VM Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Διαθέσιμη ποσότητα 4078 pcs Φύλλο δεδομένων MOC5008FR2VM.pdf
Τάσης - Προμήθεια - Τάσης - Απομόνωση 7500Vpk
Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) - Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 6-SMD
Σειρά GlobalOptoisolator™ Χρόνος ανόδου / πτώσης (τύπος) -
Καθυστέρηση διάδοσης tpLH / tpHL (Max) - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, Gull Wing Τύπος εξόδου Open Collector
Θερμοκρασία λειτουργίας - Αριθμός καναλιών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τύπος εισόδου DC Λεπτομερής περιγραφή Logic Output Optoisolator 1MHz Open Collector 7500Vpk 1 Channel CMTI 6-SMD
Ρυθμός δεδομένων 1MHz Τρέχουσες - εξόδου / κανάλι 50mA
Τρέχουσα - Συνεχής ροή DC (Αν) (Μέγιστη) 4mA Κοινή λειτουργία παροδική ανοσία (Min) -